איך לבחור ביינדינגזבינדינגז--כמו בכל שנה היצרניות המובילות משכללות את הביינדינגז שלהן ומנסות לתת לנו יותר ויותר נוחות,שליטה וכייף.
חשוב לציין כאן שאין שום קשר לרמת הגלישה שלך בבואך לקנות ביינד , כן יש חשיבות לסגנון הגלישה ואפילו משקלך.
לביינד טוב יש את כל אפשרויות הכיוון עבור סגנון ורמת הגלישה שלך ,ביינד טוב שורד כמעט לנצח ומגובה באחריות של Offpiste לכל החיים –אז שווה להשקיע קצת יותר-בטווח הארוך זה שולי.

מטבע הדברים לא ניתן לסקור את כל היצרנים או הדגמים בשוק ואתמקד בבולטים ואלה שנמכרים בחנות  ולמה הם כאן-

יש שלוש דרכים לבנות את בסיס ביינדינגז- 

RIDE-{כל הדגמים}בביינד אלומיניום מלא כל בסיס הביינד{ולא רק הקשת האחורית} עשוי 100% אלומיניום תעופתי,מתכוון ע"פ מידת הנעל,גמישות משתנה ע"פ דגם הביינד ויעודו,קל מאד והכי חזק.

,SUPERMATIC,CLEW,K2, וNITRO {דגמי בסיס} ברטון ואחרים -בסיס יצוק יחידה אחת במידות שונות עשוי פולימר ניילון מחוזק-פיברגלאס או פלסטיק -גמיש באותה מידה לכל הכיוונים,מומלץ לרוב לגולשי  פריסטייל אבל לא רק,אינו ניתן לכיוון מדוייק ע"פ מידת הנעל.

ROMR SDS ,NITRO,JONES ,UNION,BATALEON-מבנה "היי-בריד" (הכי מומלץ)המשלב בסיס ניילון מחוזק קרבון או פיבר וקשת אלומיניום או קרבון שעוטפת אותו ב4 -2-נק כוח{ ולא רק בעקב}-שילוב מושלם בין פרירייד ופריסטייל,כיוון ע"פ מידת הנעל.

איכות ורמת החומרים +מקסימום אפשרויות התאמה לנעל ולסגנון הגלישה שלך הם המרכיבים שבאמת משנים את איכות ומחיר הביינד

מה חדש החורף-
הביינדינגז האוטומטים של CLEW,SUPERMATIC הולכים ותופסים את מקומם של הביינדנגז המסרותיים.
עם כניסה ללא עצירה או התכופפות ושיחרור מהיר אלה פני העתיד של עולם הסנובורד ,הביינד מתאים לכל נעל ולכל בורד ללא צורך בנעל או מתאם מיוחד,בגלישה הביינדינגז האלה מרגישים בדיוק כמו ביינד רצועות רגיל והם שמישיפ גם בתנאי קיצון שלא כמו מערכות אוטו אחרות.


UNION-מותג הבינדינגז הטוב בעולם ! 
מהדגם הבסיסי ועד האיכותי ביותר-משקל נוצה וחוזק חומרים בלתי רגיל,בלימת זעזועים מבוססת כריות אוויר ,ראצטים עשויים מגנזיום ועוד.

JONES- הביינד עם טכמולוגיית "SKATE TECH" בלעדית,המאפשרת לחץ ישיר יותר על דפנות הבורד ונוחות גלישה מקסימאלית.

K2
- ביינדינגז מרופדים בנדיבות ,מדרסים עם זווית של 3 מעלות 

BATALEON- החברה המיוחדת שתוך מס שנים הפכה לאחד ממותגי הסנובורד המשפעים והחדשניים בעולם {והחזקה ביותר בקרב מביני עניין }מציגה זו השנה השנייה ליין הביינדיגז מהמתקדמים בשוק 
NITRO-אחד המותגים הגדולים בשוק הגיע בלעדית לOffpiste עם מבחר גדול של דגמים.
מבסיסי ניילון מחוזקי פיברגלאס ועד ביינדינגז עם קשת אלומיניום מתכוונת, NITRO משקיעים רבות בנוחות הגולש ובבלימת זעזועים דרך הביינדינגז ולכן בדגמים הגבוהים הבסיס מרופד בכריות אוויר.


 כל הבינדינגז  הנמכרים בOff piste מגובים באחריות מלאה לכל החיים.

בחירה של ביינד מתקדם וע"פ המפורט כאן תבטיח לך שליטה ונוחות מירבית,הנאה וניצול מקסימאלי של הבורד לשנים רבות.