איך לבחור ביינדינגזבינדינגז--כמו בכל שנה היצרניות המובילות משכללות את הביינדינגז שלהן ומנסות לתת לנו יותר ויותר נוחות,שליטה וכייף.
חשוב לציין כאן שאין שום קשר לרמת הגלישה שלך בבואך לקנות ביינד , כן יש חשיבות לסגנון הגלישה ואפילו משקלך.
לביינד טוב יש את כל אפשרויות הכיוון עבור סגנון ורמת הגלישה שלך ,ביינד טוב שורד כמעט לנצח ומגובה באחריות של Offpiste לכל החיים –אז שווה להשקיע קצת יותר-בטווח הארוך זה שולי.

מטבע הדברים לא ניתן לסקור את כל היצרנים או הדגמים בשוק ואתמקד בבולטים ואלה שנמכרים בחנות  ולמה הם כאן-

יש שלוש דרכים לבנות את בסיס ביינדינגז- 

RIDE-{כל הדגמים}flow בדגם NX2,בביינד אלומיניום מלא כל בסיס הביינד{ולא רק הקשת האחורית} עשוי 100% אלומיניום תעופתי,מתכוון ע"פ מידת הנעל,גמישות משתנה ע"פ דגם הביינד ויעודו,קל מאד והכי חזק.

K2{רוב מהדגמים}ROME  {דגם הmob], וNITRO {דגמי בסיס} ברטון ואחרים -בסיס יצוק יחידה אחת במידות שונות עשוי פולימר ניילון מחוזק-פיברגלאס או פלסטיק -גמיש לכל הכיוונים,מומלץ לרוב לגולשי  פריסטייל אבל לא רק,אינו ניתן לכיוון מדוייק ע"פ מידת הנעל.

ROMR SDS ,NITRO,FLOW ,UNION-מבנה "היי-בריד" (הכי מומלץ)המשלב בסיס ניילון מחוזק קרבון או פיבר וקשת אלומיניום או קרבון שעוטפת אותו ב4 -2-נק כוח{ ולא רק בעקב}-שילוב מושלם בין פרירייד ופריסטייל,כיוון ע"פ מידת הנעל.

איכות ורמת החומרים +מקסימום אפשרויות התאמה לנעל ולסגנון הגלישה שלך הם המרכיבים שבאמת משנים את איכות ומחיר הביינד

מה חדש החורף-


UNION-מותג הבינדינגז הטוב בעולם ! 
מהדגם הבסיסי ועד האיכותי ביותר-משקל נוצה וחוזק חומרים בלתי רגיל,בלימת זעזועים מבוססת כריות אוויר ,ראצטים עשויים מגנזיום ועוד.
K2
- ביינדינגז מרופדים בנדיבות ,מדרסים עם זווית של 3 מעלות ועם גישה מהפכנית לגמישות הבסיס בדגם החדש הLIEN.

RIDE- -בסיס הINFINTY החדש עם אפשרויות כוונון רבות כולל גובה הריפוד לכף הרגל וזוויתו,מוכיח שוב כי ניתן ליצר ביינד אלומיניום שהוא גמיש מספיק גם לפריסטייל מבלי לוותר על משקל קל וחוזק ללא תחרות,את הליין הזה משלימות רצועות שניתנות לכיוון קשיחות ,בסיסים בזוויות משתנות ורצועות 3D לנוחות מושלמת.

ROME SDS- החברה המיוחדת מוורמונט שתוך מס שנים הפכה לאחד ממותגי הסנובורד המשפעים והחדשניים בעולם {והחזקה ביותר בקרב מביני עניין }מציגה זו השנה את אחד מדגמי הביינדיגז המתקדמים בשוק הKATANA .
דגם חדש שהוא אחד הקלים בהיסטוריה המותג עם בסיס גמיש במיוחד וקשת אלומיניום א-סימטרית.
כמו-כן הKATANA מציע פטנט לכיוון התגובה של הביינד לצורכי הגולש בן אם לפריסטייל או לפרירייד.
בנוסף הKATANA ממקסם את מהפכת ה-V-ROD , בסיס פולימרי מחוזק הבנוי כקערה כך שרק שטח מצומצם ואלכסוני של הבסיס {מהבוהן באלכסון לעקב}נוגע מעשית בקרש ומאפשר 3 אלמנטים-

כיפוף נכון יותר של הקרש בציר האורך,נק "לחיצה" אופקית ככל האפשר לרוחב הקרש,הורדת משקל הבסיס.

בלעדי ברשת Offpiste --הביינד שהמציא את הכניסה והיציאה מהביינד מאחור -FLOW.
דגמי הביינדינגז של FLOW מגיעים אך ורק בתצורת "היי-בריד" דהיינו עם רצועת בוהן וקרסול ניפרדות בנוסף לגב שניפתח מאחור,ככה שיש לנו ביינד שניתן להידוק,קשירה או פתיחה כביינד מסורתי אבל עם כל הנוחות המיוחדת לFLOW של כניסה\יציאה מהירה מאחור.
NITRO-אחד המותגים הגדולים בשוק הגיע בלעדית לOffpiste עם מבחר גדול של דגמים.
מבסיסי ניילון מחוזקי פיברגלאס ועד ביינדינגז עם קשת אלומיניום מתכוונת, NITRO משקיעים רבות בנוחות הגולש ובבלימת זעזועים דרך הביינדינגז ולכן בדגמים הגבוהים הבסיס מרופד בכריות אוויר.

אחד מהחידושים הבולטים בביינדינגז טובים בשנים האחרונות -אך עדיין לא קיים בחברות אחרות שאינן נמכרות ב Offpiste או בדגמים זולים יחסית הוא ה"קאנטינג"
-,המילה האחרונה בנוחות !-ריפוד הבסיס בנוי בזווית קבועה מהבחוץ של הנעל פנימה ליציבה נכונה יותר של הקרסול,בROME מקבלים 2 סוגי רפידות כל אחת בזווית שונה מ-0-ועד-3 מעלות.

ככלל- רפידות של ביינד מודרני הן עבות ונוחות במיוחד,ואף מצוידות בכריות אוויר{NITRO} או גומי 3DO{רום KATANA}או
גומי HARSHNALLOW בבינדנגז K2. 
VERPOLITE או כריות אוויר ב-UNION

מזה 10 שנים ! -לכל הביינדינגז רצועה קידמית שמוצבת על הבהן ובכך משפרת את הנוחות{מניעת לחץ על האצבעות}ואת התגובה של הביינד,בביינדינגז טובים זוהי רצועה אלסטית גמישה מאד המתאימה את עצמה לכל נעל ולא ההיפך.

ולסיום-הברקה האחרונה מבית K2 -דגם ה"אוריתן" ,ביינד לגולש הפריסטייל\פארק שבו גב הביינד עשוי "אוריתן" אותו חומר גמיש של גלגלי הסקייטבורד שמאפשר תנועה לצדדים קלה יותר מבלי לפגוע ביכולת הפנייה והוא גם גב בילתי שביר.

 כל הבינדינגז  הנמכרים בOff piste מגובים באחריות מלאה לכל החיים.

בחירה של ביינד מתקדם וע"פ המפורט כאן תבטיח לך שליטה ונוחות מירבית,הנאה וניצול מקסימאלי של הבורד לשנים רבות.