מי אנחנו

"הגבול האחרון, מעבר לגדר, מחוץ למסלול... החופש המוחלט - אנחנו Offpiste."
רובי עדי-בעלים

ברוך הבא ל Offpiste, רשת חנויות סנובורד וסקי הטובה, המקצועית והמשתלמת בישראל.
Offpiste מייצגת קריירה אישית של יותר מ-30 שנה בתחום ספורט האקסטרים, אשר מאמינה שצריך, מעזה ועושה אחרת. בעלת תפישת עולם שמעניקה לך את הזכות והאפשרות לבחור בציוד המתאים לך במחיר המתאים לך ומכינה אותך לקראת חווית גלישה מקסימאלית.

Offpiste הוקמה בשנת 2004 ע"י רובי עדי מי שנחשב בעיני רבים כ"אבא" של ענף הסקייטבורד בישראל, מטובי גולשי הגלים בארץ בשנות ה-80, ומאושיות הסנובורד החזקות בענף כבר 20 שנה.
רובי כמייסד פתח את חנות הדגל בהרצליה בימי היבואן המקורי של המותג ברטון ופעלה תחת חסותו בשנותיה הראשונות.
בשנת 2006 קיבלה החנות את זכויות היבוא של מותג האקסטרים הגדול בעולם K2 ואת ענקית הסנובורד Ride,במקביל ולאחר 3 שנות פעילות מוצלחות עברה החנות למשכן חדש באזור התעשייה של הרצלייה והביאה לישראל גם את מה שנחשב בעיני רבים  כמותג הסנובורד הטוב מכולם-Rome SDS.
ב -2009 בהחלטה אמיצה ומתוך רצון אמיתי להביא לשינוי תרבות הצריכה בענף ויתרה החנות על שיתוף הפעולה עם יבואן ברטון הישראלי או כל יבואן ישראלי אחר ויצאה לדרך עצמאית הוגנת ושקופה לגולש הישראלי.
במקביל עברה החנות למרכז צמרות בהרצליה, מאז המעבר לצמרות ביצעה OFFPISTE  מהפכה בשוק הסנובורד  הישראלי - הורידה את מחירי ציוד הגלישה  בכ - 40% לעומת המתחרים בשוק הישראלי, הנגישה לקהל הישראלי מותגי על חדשים בנלאומיים בנוסף למותגים הקיימים, כגון:'UNION,DRAGON,Arbor,Nitro,Flow,Out-of,RIDE,K2, ועוד ובכך הפכה לחנות יחודית בישראל, חנות בוטיק המתמחה בתחום הסנובורד בפרט עם מגוון המותגים הטובים והגדולים בעולם במחירים תחרותיים לחו"ל.
בסיום עונת החורף 2014 החליטה החנות לפרוץ אל מחוץ למסלול שוב ולבצע מהפך צרכני דומה גם בענף הסקי.
בנובמבר 2015 נפתח הסניף השני  - Offpiste חולון - המיועדת לקהל גולשי הסקי בעיקר והסנובורד בין היתר. החנות החדשה בחולון היא מהגדולות בישראל עם כ - 200 ממר שטחי תצוגה ושרות נוחים ומזמינים.
כמו בעבר הרשת מציבה אתגר חדש, נותנת מענה מקצועי ומשתלם לקונה הישראלי עם מבחר ציוד סקי הטוב בעולם מבית K2 ski ,SUN-VALLEY,FULL-TILT ומותגי נישה נוספים, בגדי מעצבים וביגוד ילדים  במחירים זולים משמעותית מכפי שנהוג בישראל.

 אז.....אם תמיד רצית לחוות קנייה בחנות סנובורד, או סקי אמיתית להרגיש כמו בחו"ל, עם מבחר והיצע כמו בחו"ל, עם מחירים הוגנים כמו בחו"ל ועם שרות טוב יותר מחו"ל....כזו שתשמש אמצעי לכל גולש, מגולש מתחיל עד לגולש המתקדם, ליהנות ולמקסם את חווית הגלישה בשלג בלי לפשוט רגל ושאלת היכן? אז הנה זה כאן
Offpiste היא החנות בשבילך !!!
 
      וזוהי דרכנו מאז שנת 2004-
  • הרחבנו את מגוון המותגים ואת מבחר הדגמים הנגישים לגולש בישראל, והוספנו לשוק עוד יותר מעשרים מותגים חדשים.
  • הורדנו את מחירי הציוד ב50-40 אחוז מהנהוג בישראל בשיטת היבואן לצרכן והפכנו אותם לתחרותיים ככל האפשר למחירים בעולם.
  • בניגוד למקובל בענף אנו פועלים בשקיפות מלאה ומציגים את מחירי המוצרים באתר החנות.
  • אנו לא מאמינים בעודפים ! כל חורף אנו מציעים 100% ציוד חדש מדגמי השנה, המילה האחרונה והטוב ביותר.
  • Offpiste מעניקה אחריות מורחבת ארוכה והמקיפה בעולם- 5 שנים על סנובורדים ולכל החיים על מוצרים רבים אחרים.
  • הקמנו מועדון לקוחות OPC, אשר לראשונה מפרגן ללקוח החוזר ומזכה בהנחה קבועה בסך של 5-20 אחוז בהתאם לסכום הקנייה המצטברת של החבר בחנות וללא הגבלת זמן. 
  • אנחנו פתוחים כל השנה גם בקיץ עם מחירי SALE אמיתיים- כמו בארה"ב.
  • אנחנו מאמינים בדור העתיד ומפרגנים לחיילי צה"ל ולסטודנטים בהנחה קבועה בסך 10% בעונה.
אז יש סקי אחר ואפשר גם אחרת-כי כשבודקים ומשווים מגלים- שאין באמת סיבה שגולש בישראל ישלם יותר ויקבל פחות מגולש בחו"ל.עוד פרטים-
ראובן (רובי) עדי, מייסד, בעלים.
אלוף הארץ בסקייטבורד 1981-1989.
אלוף העיר ת"א בגלישת גלים ומקום 2 באליפות ישראל -1985-1986. 
מייסד מועדון הסקייטבורד הישראלי 1988 ועד היום.
https://www.youtube.com/watch?v=0IyZHbCRBH0


Offpiste Store